اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک Untethered آیفون 3Gs (بوت رام قديم) در iOs5 !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
    اگر رقم چهارم و پنجم serial number عددش زیر ۴۰ باشه یعنی بوت رام قدیم هست.
    صفر اول سریال هم حسابه؟

نظر

آقايون به شماره سريال نميشه اعتماد كرد!!!
      خود برنامه Sn0wbreez وقتي فريمور رو بهش ميدي ازت ميپرسه كه بوت رام قديمه، جديده يا بزار برات تشخيص بدم!!!
      گزينه تشخيص رو كه بزني ميگه گوشي رو ببر به DFU و بعد ميگه كه OLD هست يا NEW

من دوتا 3Gs كه عدد ٤ و ٥ سريالشون زير چهل هم بود و ظاهرا بوت رام قديم بودن با اين روش متوجه شدم بوت رامشون جديده.
      پس رو سريال حساب باز نكنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بوت نشدن

دوستان من این کار را کردم ،گوشی هم بدون مشکل ری استور شد اما الان رو حالت dfu مونده و گوشی به هیچ عنوان بوت نمیشه
        از حالت dfu هم در نمیاد
        من حتی شک کردم که شاید بوت رام جدید باشم ،با اون هم امتحان کردم اصلا itunes ری استور نمیکنه(ارور میده)
        لطفا کمک کنید
        گوشیم روشن نمیشه
        ورژن قبلیم 4.1 بود

نظر

کسی نیست راهنماییم کنه؟

نظر

دوست عزیز خب اگه بدون مشکل ریستور شد پس کی توی dfu گیر کرد؟

نظر

ببینید من ری استور کردم.وقتی ری استور تموم شد گوشی خاموش شد
              هر کاری هم میکنم روشن نمیشه...حتی با ibooty زدم بازم بوت نشد.
              مشکل چیه؟
              فقط میتونم به یک ورژن دیگه داون گرید کنم

نظر

من با هر بدبختی بود با redsnow گوشی را جیلبریک و بوت کردم(با روش شما نشد!).اما حالا گوشیم no service شده
                چی کار کنم....

نظر

گوشیم آنلاک فکتوری هست

نظر

.........

لطفا یک نفر جواب منو بده

نظر

سلام بر شما
                      من بروش شما گوشیمو جیلبریک کردم . همه چی ردیفه و آنتترد هم جی شده ، همه چی اوکیه

فقط یه چیزی رو اعصابمه اونم اینه که مشکل مصرف زیاد باطری رو دارم رو فریمور 5 فاینال... چرا؟ برم رو 5.0.1 بهتره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryou نمایش پست ها
                        گوشیم آنلاک فکتوری هست
                        از آنلاک فکتوری بودن گوشیتون مطمءن هستید؟ برای منم یه 3gs از اونور آوردن و بهم گفتن که آنلاک فکتوری هست ولی نبود! وقتی به iOS 5 ریستور کردم آنتن گوشی رفت و بعد مجبور شدم جیلبریک کنم و با ultrasn0w آنتن گوشی رو برگردونم.
                        ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 21-11-2011, 06:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط madjeed نمایش پست ها
                          سلام بر شما
                          من بروش شما گوشیمو جیلبریک کردم . همه چی ردیفه و آنتترد هم جی شده ، همه چی اوکیه

فقط یه چیزی رو اعصابمه اونم اینه که مشکل مصرف زیاد باطری رو دارم رو فریمور 5 فاینال... چرا؟ برم رو 5.0.1 بهتره ؟
                          اگه جیلبریک براتون مهمه به 5.0.1 آپدیت نکنید چونکه ریسکش بالاست. ممکنه این جیلبریک فقط برای 5.0 باشه و روی 5.0.1 جواب نده. من اگه جای شما بودم یکم دیگه هم صبر میکردم ببینم این هکرها بالاخره چه میکنن!

نظر

دوستان من یه گوشی بک آپ 3gs onlock دارم امروز با sn0wbreeze 2.8b11 و آیتیونز به راحتی 5 نهایی رو ریستور و جیل کردم گوشی رو
                            بالا اومد و آنتن داد و بدون هیچ مشکلی باهاشم کار کردم
                            فقط داخل سیدیا بودم که یهو چرخونک بوت و ریست که وسط گوشی میاد اومد. و همش میچرخید
                            با ریست هم حل نشد مشکلش (گهگاه وسط همون چرخیدن صفحه لاکسکرین ios هم میاد و سریع میره) یعنی معلومه گوشی بالا اومده و بوت شده اما یه عیبی توی سیستم عاملش هست.

به نظرتون جیلبرک اسنوبریز باگ داره؟

نظر

سلام دوستان
                              بنده آیفونم مدل 3 جی اس هست و گفتن که به 5.0.1 ریستور کنم . با redsnow ریستور کردم و آخرشم انتتر ولی حالا اصلا نمیاد بالا . روی لوگوی اپل میمونه . لطفا راهنماییم کنید ... ممنونننننننننننننننن

نظر

سلام بوت رام جدید یا قدم چه تفاوتی دارن ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X